Čedarový dip a slanina

Červen 15, 2020
3+1 street food receptů pro vaši grilovačku
Květen 15, 2020
 
Se smažením hranolků jsme začali v roce 2016. Cesta, která se nám tím otevřela, stále ukazuje nové a nové směry a my vám dnes, plní pýchy a radosti, představujeme novou kapitolu Faency Fries. Protože vy i naše křupavé zlato si zasloužíte něco navíc, vymysleli jsme úplnou novinku. Kromě originálních a speciálních dipů se již brzy ve všech našich pobočkách objeví tzv. extras. Tedy hranolky s něčím navíc. Doslova. A nebude to jen tak něco, to bychom nebyli my. I dál se soustředíme na kvalitu, tak čekejte velké pecky.
 
 
První vlaštovku v kategorii extras je sýr a slanina. To jsou velcí kámoši už od nepaměti a my jsme tuhle kombinaci posunuli zase o level dál. Chuťově bohatý čedarový dip budou doplňovat kousky slaniny. Popravdě, sbíhají se nám sliny, jen co to píšeme. Počkejte, až to ochutnáte. Vsadíme se, že tahle novinka si najde velký počet obdivovatelů a fanoušků.
 
 
 
 
Co je důležité vědět? Těšit se můžete na hedvábně jemný a opravdu sýrový čedarový dip, žádné hrudky nebo dokonce náhražky. Slaninu jsme přenechali odborníkům a pokud znáte řezníka Patrika Bauera alias Bobra, víte, že o kvalitu se bát nemusíte.

První extras budou dostupné okolo poloviny června 2020 a do poboček budou přicházet postupně. Máme fakt velkou radost, že se nám to povedlo dotáhnout přesně tam kam jsme chtěli - udělat další krok k tomu, abyste si hranolky užili na maximum. Je to je jedna z mnoha změn, které pro vás chystáme. Tak při tom buďte s námi!