Zlín je patnáctá pobočka!

Listopad 26, 2019
Do Havlíčkova Brodu a zpět
Prosinec 4, 2019

 
Už jsou to dva měsíce, co jsme otevřeli dveře patnácté pobočky Faency Fries. Tohle krásné číslo náleží městu Zlínu, které jsme konečně zařadili do naší hranolkové rodiny. Pro první kornout si obyvatelé Zlína mohli přijít na konci září, kdy jsme provoz zahájili.

Po dlouhém hledání vhodného prostoru se oficiální adresou stala ulice J.A. Bati 1/7. Nachází se u brány Svitu, hned vedle podchodu. Robert a Ctirad, kteří mají zlínskou pobočku pod palcem, se snažili vybrat perfektní lokaci. Tak, aby byla blízko centru a zároveň dobře viditelná. Vyhrálo místo kousek od vysoké školy, parku, obchodního domu a v blízkosti MHD.
 


 
Stejně jako u ostatních poboček se i tato pyšní velkými skleněnými výlohami. Díky tomu je prostor při slunných dnech krásně prosvětlený. Nechybí ani brambora týdne, naše domácí dipy a nápoje od místních dodavatelů. Obzvlášť jsme pyšní na pivní speciál z Jarošovského pivovaru! Zlín je jednoduše unikátní. Jedná se o město studentů, umění a obuvnické tradice. Baťa zde nezanechal pouze cihlové budovy či odkaz na obuv, ale především ducha jednotného a stylového města. Ten dává prostor lidem, funkčnosti a designu. Stačí se přes den projít uličkami lesní čtvrti a hned se cítíte jako doma.
 


 
Do konce roku bude mít naše zlínská pobočka prodlouženou otevírací dobu a vy si budete moci užít hranolky i na advent. Naše milá obsluha vám s úsměvem představí aktuální dipy a připraví křupavou porci hranolek. Nebude chybět vánoční výzdoba, na které si dáme záležet, abychom navodili tu správnou atmosféru. A jestli budou hrát koledy? To se ještě uvidí. Nejlepší bude, když se přijdete podívat sami. Těšíme se na vás.