Nejlepší dárky jsou hranatý

Prosinec 23, 2020
Z foodpornu ruce nechlupatí
Prosinec 16, 2020
Novoroční výhled: Co čekat od hranolek FÆNCY FRIES?
Leden 6, 2021

Rok 2020 byl možná tím nejpodivnějším v živé paměti většiny z nás. A zatím to nevypadá, že by mu letošní Vánoce měly kazit styl. 

Krize, krize, krize

I s naším businessem a našimi milovanými hranolky to bylo poměrně na hraně. Celý rok jsme vlastně hasili požáry, smažili hranolky, otevírali a zavírali okénka, nově zdobili pobočky a prali se, jak jsme jen mohli. Stálo nás to všechen pot, krev a slzy, které jsme uměli vypotit, krvácet a vyronit. Ale stálo to za to. 

Máme totiž dva skvělé motivanty. Naše hranolky a vás, naše hosty. Když se člověk může soustředit na svoji práci a vidí, že z ní lidé mají radost, dá se překonat každá překážka. Takže vám děkujeme. Hodláme pro vás dělat nejlepší hranolky ve městě ještě lepší, těšit vás speciálními omáčkami a zlepšovat den limonádami za jakýchkoliv podmínek.

Svátky klidu a pohody

Takže přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok! Od zítřka do 3. 1. sice budeme mít zavřeno, ale budeme na vás pořád myslet, budeme vynalézat nové omáčky, zdokonalovat receptury a kreslit merch. A budeme se připravovat na to, až se po novém roce zase shledáme, ať už u okének, nebo přímo v prodejnách.

Užijte si kapra a oblíbeného bratrance hranolků, bramborový salát, a těšíme se na viděnou v roce 2021!