Nejlepší dárky jsou hranatý
Prosinec 23, 2020
Sto lidí, sto chutí
Leden 13, 2021

Novoroční výhled: Co čekat od hranolek FÆNCY FRIES?

Uplynulý rok rozhodně nebyl peříčko, ale byla by chyba na něj hledět pouze negativně. Vynucené zpomalení tempa nám dalo potřebný čas na přemýšlení a loni jsme zahájili několik procesů, které letos zpříjemní kulinářský zážitek vám a umožní rychlejší práci nám. 

Na čem si smlsnete?

Ať už jsou to Animal Style Fries s paprikou a slaninou, vánoční a zlatem poprášené Šťastné a smažené, limited edition Blue Cheese dip nebo třeba mangový dip, naše speciály vždycky vítáte s nadšením a velkou chutí. Na hranolkách s kečupem a majonézou není moc co zlepšovat, pravda. Ale rozhodně stojí za to občas osvěžit chuťové buňky a dopřát si závan exotiky, fastfoodových standardů, nebo něco úplně nového.

Willy Wonka uměl vyrobit sladkou trávu, nekonečná lízátka a oběd ve žvýkačce. My děláme oběd do kornoutu a letos se můžete těšit na mnoho jeho variací. Těšíte se na maso? Chtěli byste zkusit něco ovocného? Máte rádi brusinky? A jaký je váš nejoblíbenější sýr? Letos si zkrátka rozhodně pochutnáte.

Do čeho se zachumláte?

Náš vánoční merch revival slavil obří úspěch. Kdo by se ostatně nechtěl na veřejnosti ukázat v exkluzivním a pohodlném triku s potiskem, který světu hlasitě deklamuje lásku ke hranolkám? 

A pokud jste náš vánoční sale zmeškali, nezoufejte! Pracujeme na dotiscích i zbrusu nové edici. Jsme nabití, plní nápadů a dál pro vás budeme tvořit módu za hranou.

A kde nás najdete?

Jedna z největších success stories uplynulého roku byl facelift všech poboček. Rosteme, máme více zkušeností, hranolky děláme nejlépe, jak jsme je kdy uměli. A je třeba, aby to bylo jasně vidět! 

Od křídy a dřeva jsme se přesunuli ke zlaté a bílé. Většina našich poboček už na vás svítí přes celou ulici a to je přesně, co mají FÆNCY FRIES znamenat a jak mají vypadat. Chceme, aby na vás tenhle gurmánský zážitek blikal už z dálky a abyste u nás vždycky našli přátelskou atmosféru, boží jídlo a dobrou náladu. Ať už je počasí jakékoliv, ať se ve světě děje cokoliv, budeme tu pro vás. V novém kabátě a hezčí, než kdy dříve.

A potom je tu nový koncept, se kterým pracujeme. Plzeňská pobočka FÆNCY FRIES se nejen stěhovala, ale hlavně zásadně změnila své fungování. Operuje teď ze stylového kvádrového konceptu na Borských polích. Je to budoucnost FÆNCY FRIES? A kdy nejlepší hranolky budete moci ochutnat i ve svém městě? Nemusíte být na trní, stačí sledovat naše sociální sítě.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme vše nejlepší do nového roku!